Άλλες 4 χρωμοδοσίες μόλις ολοκληρώθηκαν σε νοσοκομεία της Κρήτης! Πιο αναλυτικά:
Οι χρωμοδότες ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ και ΚΑΘΕΚΛΑΚΗ ΑΦΟΙ ΟΕ παρέδωσαν τα χρώματα στο Γενικό Νοσοκομείο Ρεθύμνου.
![](https://www.trapezachromatos.gr/wp-content/uploads/2022/09/ΡΕΘΥΜΝΟ-1-1024x774.jpg)
Οι χρωμoδότες Ν.Κ.ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΟΝ.ΙΚΕ, ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘ.ΜΑΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΔΗΜ.ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΑΕ παρέδωσαν τα χρώματα στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ηρακλείου.
![](https://www.trapezachromatos.gr/wp-content/uploads/2022/09/ΠΑΓΝΗ-1-1024x732.jpg)
Και οι χρωμοδότες Ν.Κ.ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΟΝ.ΙΚΕ, ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΑΕ, ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘ.ΜΑΡΙΝΟΣ, ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ Γ. THE KNOWLEDGE TO BUILD ΜΟΝ ΙΚΕ, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΤΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΕ, ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.-ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΓΡ.Ο.Ε. και SHAIPI GJERGJI, παρέδωσαν τα χρώματα στο Γενικό Νοσοκομείο Ηράκλειου Βενιζέλειο (ΠΑΝΑΝΕΙΟ).
![](https://www.trapezachromatos.gr/wp-content/uploads/2022/09/ΠΑΝΑΝΕΙΟ-1-1024x681.jpg)
Επίσης παραδόθηκαν χρώματα και στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων «Άγιος Γεώργιος».
Ευχαριστούμε πολύ όλους τους χρωμοδότες για αυτήν την πολύτιμη προσφορά τους αλλά και τους διοικητές και το προσωπικό των νοσοκομείων.